Kikinečka

Náš pejsek Jimmy čůrá v noci na hadr (Rohožku)!

Náš pejsek Jimmy čůrá v noci na hadr (Rohožku) u záchoda.Když mu za to vynadáme a dáme mu přes zadek jako by nic a vůbec ho to nezajímá 5 minut je smutnej ale pak zase dovádí a dělá to fůrt co s tím ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

No močový měchýř se nedá nafouknout. A pes, když musí, tak musí a nějaký výprask to nespraví. Je potřeba ho těsně před spaním dojít vyvenčit. jinak bude pořád čůrat.

Další odpovědi
Drap

Pes ví, žeho trestáte, ale neví za co. Pravidelně ho chodit venčit. Vždy cca 15 munzt po žrádle alespoň krátká vycházka . Rohožku dát pryč, už to bude cítit a považovt to za místo k tomuto účelu vhodné. Rohožku mižno nahradit novinami, a vždy, pokud by se to ještě stalo , noviny vyhodit, nahradit novými a o kousek je posunout k východu. Štěně, pokud bude chodit stále na noviny , tak z chvíli bude , díky posunování chodit ven.
Důležité ale pořád je, aby pes, když má potřebu, aby to mohl udělat venku.Pravidelně venčit, vždy po žrádle !!!

briketka10

jestli je malý tak ho za to netrestejte a choďte s ním pravidelněji, odnaučte ho to..ale trestání je hrozné pejsek ani neví proč mu nadáváte..

led

Jimmymu som odpovedala vo vašej druhej otázke:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/yorshire-a-curani