Naš pejsek 4měsični štěnatko ma cele červene břiško a pořad si ho olizuje,je zřejme že ho svědi.

Nevite co by mu pomohlo,neznate nějakou mastičku nebo vodičku kterou bychom mohli použit na zklidněni.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli mate doma hermanek – nechte vyluhovat a kapesnickem , nebo vatou potirejte. Nebo detsky olejicek. K veterinarovi by se vam nechtelo ? Nebo alespon do lekarny. Co je dobre pro lidi , je vetsinou dobre i pro pejsky. Reknete tam vas problem , poradi. -iv-

Další odpovědi
Hykam

Já bych byl pro návštěvu veterináře, neříkám, že ten heřmánek by mu nějak ublížil, ale může to být něco závažnějšího.
Měli jsme labradorku, 2dny nežrala jinak žádné jiné potíže. 3 den začala zvracet tak jsme jeli na veterinu , na druhý den naplánovaná okamžitá operace, ale bohužel se jí již nedožila – zánět dělohy (to samozřejmě určitě není tento problém)