Alča M.♥

Narozeninové oslavy pro kámoše, kdy?

Do kolika let (jako školního, studentského věku) je přijatelné dělat takové ty klasické narozeninové oslavy pro kámošky a kdy už je to trapné? Podle vás
Doplňuji:
Jako já vím, mám na mysli takové ty dětské – barevné pozvánky, v pokojíčku, nakoupené zákusky, hraní her, atd..

Nejlepší odpověď
anonym

můj syn je takto slavil do 11-cti pak už to nechtěl prý už je velký

Další odpovědi
terry

Jaké klasické oslavy myslíš?
Narozeninové oslavy se svými kámoškami a kámoši můžeš dělat celý život. Myslíš, že ve 40 nebo 50 už nebudeš chtít slavit?
To by ses teda divila.