misicka2310

Narození miminka???

Dobrý den děkuji za zodpovězené otázky na které jste mi tady odpověděly.
A měla bych hned další termín porodu mám 5.2.2010 nebo 11.2.2010 a zajímalo by mě jestli jde zjistit kdy jsem otěhotněla stačil by mi zjistit jen měsíc oplodnění děkuji moc .

Nejlepší odpověď
standa

v květnu 2009, v měsíci lásky 🙂

Další odpovědi
anetadela1

TO jste na tom jako já. Já otěhotněla 17.května (vím to přesně podle tabletek co jsem dostala na podporu ovulace) a dcera se narodila 1.2. (termín jsem měla 8.1.) Vy se máte.....hned bych rodila znova…:-D

panenka

dívala jsem se vám do tabulek početí +termíny porodu a pokud máte + termin 5.2.2010 dle tabulky to vychází 1 května a druhý termin 7 května takže jste otěhotněla v měsíci květnu

afro.minerva

Já bych to vzala: termín porodu – 40 týdnu. Takže bych to odhadovala na datum kolem prvního května. Ale jenom odhadem.