Avatar uživatele
Wyruz

Naroste kuze na palci zpet po case po nekolikanasobnem kousani?

Dobry den,po dlouhe dobe se mi podarilo prestat se zlozvykem a to hryzani si zaderu a vubec kuze po palcich,vzdy jsem je mel rozhryzane a vypadalo to desne a konecne se to podarilo,ale moje otazka zni – zaroste ta kuze zpet do puvodni podoby jako by ani nebylo videt ze jsem si ji nekdy kousal? Kousal sem si ji dost dlouho,temer od svych peti let az do mych sedmnacti ted a uz se musela po nekolikate hojit a hojit..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3218 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ano…
Ale bude potřebovat péči – ne okusování…
😉
Zajdi si na manikůru a nech se naučit, jak se o nehty a lůži starat (nemyslím Pshine apod.).
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

ano

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Za trest mu usekli oba palce na rukou a naložili je do včelího medu,aby se na ně mohl koukat…

Shin má na těle spoustu jizev od těžkých popálenin, které mu způsobili dozorci. Chybí mu prostředníček na pravé ruce, který mu usekli, protože náhodou upustil šicí stroj. Zjizvené má i nohy, které mu poranil ostnatý drát, když z Kaechonu prchal. Shin začal malovat, co prožil za zdmi gulagu, a své obrazy teď společně s dalšími vězni vystavuje v Praze v pasáži paláce Lucerna.

Zdroj: http://www.li­dovky.cz/svedec­tvi-z-kldr-za-trest-mu-usekli-prst-ff1-/zpravy-svet.aspx?c=A110622­_141032_ln_zah­ranici_mtr

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek