Naroste kuze na palci zpet po case po nekolikanasobnem kousani?

Dobry den,po dlouhe dobe se mi podarilo prestat se zlozvykem a to hryzani si zaderu a vubec kuze po palcich,vzdy jsem je mel rozhryzane a vypadalo to desne a konecne se to podarilo,ale moje otazka zni - zaroste ta kuze zpet do puvodni podoby jako by ani nebylo videt ze jsem si ji nekdy kousal? Kousal sem si ji dost dlouho,temer od svych peti let az do mych sedmnacti ted a uz se musela po nekolikate hojit a hojit..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano...
Ale bude potřebovat péči - ne okusování...
;-)
Zajdi si na manikůru a nech se naučit, jak se o nehty a lůži starat (nemyslím Pshine apod.).
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

ano

Za trest mu usekli oba palce na rukou a naložili je do včelího medu,aby se na ně mohl koukat...

Shin má na těle spoustu jizev od těžkých popálenin, které mu způsobili dozorci. Chybí mu prostředníček na pravé ruce, který mu usekli, protože náhodou upustil šicí stroj. Zjizvené má i nohy, které mu poranil ostnatý drát, když z Kaechonu prchal. Shin začal malovat, co prožil za zdmi gulagu, a své obrazy teď společně s dalšími vězni vystavuje v Praze v pasáži paláce Lucerna.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/svedectv i-z-kldr-za-trest-mu-usekli-pr st-ff1-/zpravy-svet.aspx?c=A11 0622_141032_ln_zahranici_mtr

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.