simonka

Nárok na nemocenskou?

Od ledna jsem na úřadu práce bez nároku na finanční podporu. Za 14 dnů jdu do nemocnice cca asi na 10 dnů. Budu mít nárok po 15ti dnech na nějakou nemocenskou? z čeho se vypočítává.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Pokud nepracujete a nejste ani v ochranné době, nárok na nemocenskou nemáte.

Další odpovědi
misicka2310

No tak já o tom moc nevím ale před mateřskou sem byla také na pracáku a v nemocnicy cc měsíc a nikdo my žádnou nemocenskou nedal nic podobného sem ještě neslišela něco jinýho by bylo kdyby ste pracoval ne ? ale zase nevím jak to chodí ted no