Bronzový

Národohospodářská mzda...???

Pro mě pojem naprosto neznámý,na portále MPSV,ani jinde jsem nic nezjistila,poradte mi, prosím kde si o ní přečtu,bylo mi sděleno na ÚP,že po dobu rekvalifikace budu vyplácena z národohospodářské mzdy,protože nemám nárok na tu běžnou.
Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nevím, co je to za novinku, ale já jsem po dobu rekvalifikace brala 60%, a pozor ještě jsem dostávala 50ti korunový kupón na stravu a propláceli mi jízdné. Což mi v normální práci nedali ani náhodou nikde a nikdy. Proto mám také optimistickou teorii, že bez nezaměstnaných by spousta lidí byla bez práce.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Ahoj,jak se vede,dlouho jsem Tě neviděla...už jsi zdravá??

Práce není,co? Je to všechno postavený na hlavu..!

Bronzový

BENYTA

Ahoj,
taky jsem si říkala,že se nějak dlouho zabydluješ a nechodíš sem...
Tak jednou za dva tři dny mám čas net otevřít...
Jsem v projektu pro nezaměstnané,tady na rakovnicku je to ještě horší,než na příbramsku...

Zlatý

kropitko

Ono je to s tou prací vážně zlý,chtěla jsem si najít brigádu přes prázdniny jako servírka,no tak buď tam měli v inzerátu rovnou napsáno,že chtějí jen do 26 let,nebo když jsem tam zavolala,tak se naptali jakou mám praxi a co umím,ale kolik mi je,pak mi slušně zdělili,že jsem stará... Tak jsem si hledala práci asistentky-sekretářky a tam to samý,,,,,fakt dobrý,,nevím co budu dělat,až půjde holka do školky...

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.