jjj123456789

Narodil se Masaryk ve stejném státě jako Hitler?

Nejlepší odpověď
England1522

Alesh a všem lidem kteří mu daly palec –

Narodil se v Hodoníně !!!Rakouské císařství!!! nikoliv Rakousko-Uhersko, to bylo až později.

Masaryk se narodil o 17 let dřív před vyhlášením Rakouska-Uherska

🙂
Doplňuji:
A Hitler se narodil v roce 1889 – Rakousko-Uhersko (22 po vyhlášení Ra.-Uhe.)

Další odpovědi
sassan

Kapitán:jenže na tom není nic až tak výjimečného.Já se narodil tady v osmdesátých letech a doslova během pár let jsem jako spousta dalších zažil tři státy .-)

zzzzz

Englande Splést se může každý, palec dám samozřejmě i Vám. 🙂

jjj123456789

kapitán: A co teprve někdo, kdo se narodil v Uhrách v Podkarpatské Rusi, do školy chodil v Československu, vdal se v Maďarsku, pracoval v SSSR a nyní žije na Ukrajině, aniž by opustil rodnou ves!