Imageplayer

narizeni exekuce

Pred 6 lety jsem jel metrem nacerno,pokutu nezaplatil a minuly rok jsem se spojil s DP Praha, abych dluh uhradil. Bylo mi sdeleno, abych se spojil s exekucni kancelari v Praze,coz jsem udelal[na nekolikaty pokus]. Chtel jsem dluh uhradit,ale bylo mi sdeleno, ze soud jeste nerozhodl o exekuci a mam pry zaplatit DP Praha. Byl jsem u soudu,tam o nicem nevi a ja nevim jak mam v tuto chvili postupovat,aby mi nekdo nezaklepal na dvere.Poradite?

Nejlepší odpověď
fablen

Zkontaktujte znovu Dopravní podnik Praha a řekněte jim, že Vás na ně zpět exekuční kancelář odkázala. Nenechte se odbýt a ať Vám řeknou, kam máte zaplatit dlužnou pokutu. Přestane Vám alespoň nabíhat penále… Hodně štěstí.

Další odpovědi
Fidel

Hlavně nic neplaťe!!! Jestli je to před 6 lety, tak je dluh promlčen v obecné tříleté lhůtě a pokud ho nezaplatíte nebo neuznáte, tak je právně (tedy i u soudu) nevymožitelný!!!