Avatar uživatele
anonym

Nařídila vaše obec(městys, město) zákaz napouštění bazénu, mytí aut a zalévání zahrádky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gecco před 3157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Nevím, bazén nemám, auta mám jakžtakž čistá, pač v tom suchu se mi ani nezašpiní a zalívám zatím ještě dešťovou. Až mi dojde, tak zalívat přestanu. Vlastně jde jen o nový trávník, kde zachraňuju pár vybraných míst, kde se semínko jaktakž chytilo a jinak jsem ho letos už stejně odpískal. Příští rok snad bude trochu přívětivější k zakládání trávníku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

nevím o tom

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ne .
Dcera má ale svůj vrt, tak si vozím vodu na zalévání od ní. Ušetřím vodu ostatním a sobě peníze. Také je to dobrá rozcvička. Dcera bydlí v ulici asi 150 metrů ode mne.
Štamgast typický Čech.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Zatím ne 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Pokud vím ne a na vodovod ani nejsme připojeni. Na parcele máme dvě vydatné studny, takže jsme za kvalitní vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Doposud ne a pokud vím, tak to v nejbližších dnech ani nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ne.
Zatím zalévám dešťovou nebo vyčerpanou od vodoměru, kam vzlíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ne. Navíc i kdyby tak pokud bych měl zahradu nenechal bych pochcípat celou úrodu. Pochybuju že na každým rohu bude stát někdo kdo to bude kontrolovat.
mosoj: Typický rýpal. Sice zahradu nemám, ale znám lidi co do toho dávají čas, peníze a energii a nevím, proč by to všechno měli obětovat.

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, před chvílí to vytrubovali chrchlavým rozhlasem, zákaz toho všeho co píšeš pod pokutou, hmm, tak už to vidím, jak zdejší lid nekropí ty svý karfioly, to myslím bude tak, že ti hloupější to budou ignorovat a ti chytřejší vychcánci budou zalejvat tajně, pod rouškou tmy, aby soused nenapráskal. A těm ostatním dvěma, teda nám, to tady uschne a hned potom začnou slejváky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

to nevím páč nemám ani jednu z oněch jmenovaných vymožeností ale běda ! dyž nám zavřou nalejvárnu U švarné Hanky, to bude vzpoura a lidé v ulicích

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek