jaza

Nařčení z falsa ověřeného podpisu

U soudního jednání o zrušení a vypořádání spoluvlastnických podílů na nemovitostech jsme byli právním zástupcem žalovaného nařčeni z falsa podpisu žalovaného na řádně, matričním úřadem ověřené dohodě /z r. 2007/. Jak se mohu bránit? Je toto nařčení trestným činem? Originály jsme soudu předložili.

Odpovědi
anonym

Obhajoba může použít co jí řekne klient, který tvrdí, že je falešný. Máte kulaté razítko ověření na dohodě, takže bych to pustil z hlavy, protože i soud uzná pravost.
TČ se to může stát, pokud má obhajoba pravdu a došlo k padělání pravosti.

Funna

pokud to máte ORAVDU podepsané žalovaným…tak čeho se bojíte?…