klerinka

Náramky přátelství-pomoc!!!

Ahoj, pletu náramky přátelství a chci se na něco zeptat:
Pletla jsem nejdříve z vlny, protože to rychle ubývalo a šlo to od ruky, poté jsem zkoušela bavlnky, ale to mě tak nebavilo. Jenže pak si teta odvezla všechnu vlnu pryč a já neměla z čeho plést. Tak jsem našla nitky (normální nitě na zašívání, vyšívání, atd… 🙂
Jenže problém je v tom, že když pletu třeba z deseti a chci uplést nápis, je to hrozně jemné a nápis nejde vidět. Poradil by mi někdo co s tím? Předem děkuji… 🙂

Odpovědi
iceT

Koupit si bavlnky nebo nápis pokud pleteš z nití jak píšeš plést z více vláken.

huxa

Zajdi si koupit vlnu. Co si pamatuji, jedno klubko se prodává kolem 25Kč.

RyuzakiKate

Z nití je to dost na houby, zajdi do galanterie pro bavlnky, u nás stojí jedna 5 korun, z toho se nevykrvácí.