BEAES

Napsali jste někdy něco do Knihy přání a stížností?

Doplňuji:
Není povinností ji mít na prodejně. Dříve na prodejnách byly.

Nejlepší odpověď
anonym

jen jednou jsem nalpsala stížnost,ale to už je hrozně dávno,kupovala jsem salám a prodavačka ho nabrala rukou a bez rukavic

Další odpovědi
verka

Jo, ale nikdy se mi nic nesplnilo!

iwetax

Knihy přání a stížností jsou většinou tam kde vše funguje jak má. Vždy jsem psala pochvaly

salsa verde

já ještě nikdy ale nejsem si jistá, je stále povinností obchodníka mít ji v provozovně? to by mně zajímalo.

Miroslavst

Ano, ale už si to nepamatuju co jsem tam psaával.

bobánek

Zatím ne.