marynka29

napsal by ste mi nekdo odkaz na koupeni fleecove deky FC Barcelona s rozmery 130×170?samozrejme stranku s cenou=)

diky

Odpovědi
pusinka50

Když si zadáš do vyhledávače Googlu „fleecová deka FC Barcelona s rozměry 130×170“, najde ti to odkazy.
Vkládám sem stránku na www.fan-fotbal.cz, jestli se to neotevře, najdi si to na to na té webovce.

http://www.fan-fotbal.cz/vysledky-vyhledavani.html?se­arch_keyword=de­ka+fc+barcelo­na&utm_source=go­ogle&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=FF+-+Barcelona_de­ka+Barcelona
Doplňuji:
Teď mi došlo, že jsi ale asi spíš měla na mysli ten větší rozměr. Ale všude nabízejí jen 120×150, nejvejš 160 cm. Tak je mi líto…