oskar

Naprogramoval jsem si NOD 32 Antivirus…

ale problem je,že je to jen na měsic.Až to skonči můžu to nainstalovat znovu?

Nejlepší odpověď
rynek878

NOD je velký prevít,já vím chcete využít 30dní trialu a potom znova,ale on si vždy někde do registrů uloží nějaký soubor či data a potom vám nahlásí,že vaše zkušební doba už skončila.

Další odpovědi
SinceX

„Naprogramoval“ :D Nainstaluj NOD, pak dej Start-spustit-regedit. najdi v H_Key_Local­Machine složku od NODa, nejprve smaž pomocí přidat, odebrat, poté smaž tu složku z registru, mělo by ti to fungovat :))

stafan

Ano, nějakou dobu bude fungovat. Pak ti zablokují komp a pomůže jen formatování.

NickD

http://ulozto.cz/