Emefej

Napouštění jezera Most

Je tu někdo z Mostu či okolí, kdo by mi mohl popsat aktuální situaci nově napouštěného jezera? Podle ofisiálního zdroje http://www.pku­.cz/pku/site.php?lo­cation=5&type=na­pousteni_most bylo napouštění již dokončeno. Občas jezdím okolo a zdá se mi, že se v těsném okolí stále nic neděje. Jsou břehy jezera volně přístupné?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Napouštění je údajne hotové. Břehy prozatím přísupné pro veřejnost nejsou, ale v bezprostředním okolí jezera se nic neděje.

Zdroj: Aktuální zprávy od kolegyně z Mostu