hippeace

Napojili jsme si router na svůj počítač a ted se nemůžeme přes netbook připojit protože nevíme kde najít heslo k netu

v notebooku to po nás chce „klíč zabespečení“ ale v počítači („základně internetu“) nic takového nastavit nelze nebo alespon nevím jak. Takže otázka zní: Jak se připojit když neznám klíč zabezpečení ale můžu ce hrabat ve zdroji či základně tohoto připojení?
Doplňuji:
mohl by jste to někdo vysvětlit polopatě? jo a ten odkaz mi nejde otevřít

Nejlepší odpověď
anonym

vše je v nastavení routru, v PC nenastavuješ nic. To znamená dostat se do webif routru, (nejčastěji http://192.168.1.1 ; jméno a heslo standartně admin/admin závisí na routru), tam poté najít nastavení wifi a tam už to je.
Doplňuji:
Vše najdeš v manuálu k routru, je toho celkem dost na vysvětlování, jak co kde nastavit.