kruttor

Napojení na webkameru notebooku

Hned na začátek píšu, že nemám v úmyslu někoho špehovat ani nic podobného. Je zatím jen technická zvědavost. Jak je podle vás složité se ze stolního PC napojit na webkameru mého notebooku, který je k intenetu připojen na stejné wi-fi síti? Je to zvládnutelné i pro člověka s nulovými znalostmi programování? Jsou na to nějaké programy? Děkuji

Odpovědi
KdoSiOdJinud

ten člověk nemusí být ani ve stejné síti :), stačí dát na chat odkaz na web, kde v pozadí bude žádost o povolení webkamery, tu pomocí clickjackingu oběť odklikne a tradá 😁 máš padesát lidí na webkách 😁 jen pokud bys to tak skutečně udělal, je to malinko zásah do soukromí 😁

Michal Kole

není to technicky složité, webkameru umí využít i Windows Movie Maker a připojit se na notebook můžeš skrz vzdálenou plochu ve Windows.