Persi147

Nevíte jak vznikají recepty na světove známé nápoje?

Zdravím. Nevíte jak vznikají recepty na světove známé nápoje ? (Sprite, coca cola, fanta …) Chtěl bych začít podnikat v tomto odvětví ale nevím jak přijít s vlastním nápojem. Jsou na to speciální laboratoře kde vše testujou ? Nebo to jde vymyslet doma v kuchyni ? :D

Odpovědi
anonym

T to ti asi nikdo neporadí,jeikož ty recepty jsou asi výrobním tajemstvím firmy.
Doplňuji:
Nebo doma zkoušej nějaké míchanice a když se to bude prodávat,máš vystaráno.

luky.1986

Projdi si clanky s Domimikem Haškem. Třeba Forbes atd. Snazi se budovat novou znacku drinku Smarty.. Snad se neco dozvis..Priprav si prachy hlavne na marketing a laboratore:-)

ReHu

Nebylo by lepší začít podnikat v některém odvětví, kde něco víš?