Napíšete,otázka nedává smysl a nedáte možnost člověku otázku postupně doplňovat! Proč se chováte tak „sprostě“!

Nejlepší odpověď
iceT

Vol slova,drahý anonyme!
Proč myslíš,že byl někdo sprostý?Jen proto,že napsal,že nevíš co je hmotná odpovědnost a že by sis o tom měl napřed přečíst?
Otázku stejně postupně doplňovat nemůžeš,to lze jen jednou a pak je možné se vyjadřovat v diskuzi.
Hmotná zodpvědnost je to,že když půjdu pracovat s něčím majetkem či penězi,tak podepíšu papír a jsem za to tedy zodpovědná.Pokud se něco ztratí,peníze nebo zboží,budu to muset zaplatit ze své kapsy.Tolik ve zkratce ke HMOTNÉ zodpovědnosti.

Další odpovědi
pokazdejinak

abyste mohl/a otázku doplnit, musíte se registrovat… to jsou pravidla těchto stránek

navíc – už napoprvé se dá otázka docela obšírně formulovat – máte k dispozici 120 znaků a doplnění, které může být hoooodně obsáhlé – tak směle do toho :)

nevím, na jakou konkrétní odpověď reagujete, ale sprostí tady většinou uživatelé nebývají…

Illines

To je tak,anonym k nam take zrovna nemusi byt O.K. a anonym neni dobra popularita!

mosoj

Bez komentáře!

venkovan

Na každou položenou otázku mám možnost jednoho doplnění. Tak v čem je problém.
A „sprostě“ to je otázka jak kdo tu odpověď vnímá. Za sprosté v základním slova smyslu bych nebral trochu slušně napsanou, ale ráznější odpověď, stejně jako i ironickou odpověď.
Někdy není od věci se místo uražení k takové odpovědi vrátit a popřemýšlet co autor píše. jestli nakonec v jeho příkřejší odpovědi není návod, že příště je vhodnější otázku položit trochu lépe.

kropitko

To jsou pravidla tohoto serveru. Prostě jako anonym doplnit nemůžete. Se svojí stížností se obraťte na majitele těchto stránek.
Máte možnost doplnit v diskuzi. Případně se pokusit položit otázku znovu a srozumitelněji.