jezovec

napíše mi prosím někdo recept na domácí kvásek?

Doplňuji:
napíše mi prosím někdo jeho vlastní vyzkoušený recept na domácí kvásek?

Nejlepší odpověď
www

Receptů je spousta:
Doplňuji:
Příště zadej otázku srozumitelněji, ať se zbytečně nemusí vyhledávat 😉.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+v­yrobit+kv%C3%A1­sek&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­rndy&redir_es­c=&hl=cs&

elektrikář

Kvásek se dá i koupit v pekárně.Jen se sebou musí vzít sklenici z víčkem.

jezovec

na to jsem koukala, ale chtěla jsem, kdo jaký má svůj osvědčený recept