pusinka50

Napadlo vás to někdy?

Sháním postel. Zaboha nemůžu sehnat takovou, jakou bych chtěla, aby měla navíc polstrované čelo i bočnici. Ležela jsem mnoho let na manželské, teď kupuji samostatné jednolůžko. Mám teď prozatímní obyčejné jednolůžko po klukovi. A první dny jsem měla velký strach, že z něj při přetáčení a vrtění ve spánku spadnu na zem. Jsa zvyklá na větší prostor kolem sebe. Napadlo vás to někdy taky? Nebo jste dokonce už i z postele ve spaní spadli?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to mne nikdy nenapadlo – mám svoji postel a nikdy jsem nespadla.
Posílám ti tipy
http://www.srov­nanicen.cz/q/ca­lounena%20pos­tel%20jednoluz­ko/

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem nespadl, ani mně to nenapadlo. Nevidím zatím žádný důvod, proč bych měl padat.

Braník

vrat se raději k té manželské zpět,nebot nevíš zda si někoho ještě v budoucnu nenajdeš!!pokud máš strach ,že spadneš,dej si před lůžko nějkou židly,snad ti pomůže,jinak si tě dokážu vybavit jak se v noci zvedáš z podlahy ksichtíkem dolů!!

huxa

rostu jako z vody a také se v noci pěkně vrtím, potřebuji tedy velkou postel, do deseti let jsem spával na staré, manželské posteli, poté na patrové, která měla ze všech stran bočnice, teď mám poměrně vysokou postel a hlavně širokou (tušímže 120cm)-je to ideální :) navíc na ní ještě mám dvě bočnice (od stěny a u hlavy), sice nejsou polstrované, pouze potažené tkaninou, ale stačí to. Nikdy bych tuto postel nevyměnil, jestli si budeš kupovat novou postel, rozhodně si nějakou podobnou vyzkoušej, jestli by ti pasovala.

Nicozjb

potěším vás měla jsem podobný problém a nepotěším spadla sem

Vendys2

Napadlo, většinou to bylo, když jsem se ráno probudila na zemi ;) párkrát se mi to stalo O:)

anonym

Pusinko, tohle je určitě o zvyku. Mám dvě válendy shrknuté k sobě. Když jednu přestěhuji, padá mi peřina. A to mne dokonale dokáže probrat i uprostřed noci. Chystám se také na nákup nové postele, ale určitě si koupím manželskou. Má to tu výhodu, že když se mi tu sejdou potomci, tak mám dost místa na spaní i pro ně.
Navíc mám ráda pohodlíčko. Když spát, tak v pohodě a v klidu.

anonym

Doma jsem nikdy s postele nespadl.Ale na vojně se mi to párkrát stalo.To jsem spadl z patrové postele(tam nikdy žádné postranice nebyly).Ale nebyl jsem sám, jako bažanti nás padalo víc, ale zajímavé bylo to jen v prvním ročníku.Jako mazák jsem nikdy nespadl.

Sůwa

Jednou jsem téměř spadla z vnukovy palandy, příště mi raději ustlali na zemi 🙂.
Já mám svou nejskvělejší postel naprostou náhodou. Získala jsem starší sedačku, která se skládá z pěti křesel – dají se navzájem propojit 3 + 1 + 1, nebo 2 + 2 + 1, určitě to bude někdo znát. Měla jsem na sebe vztek, že jsem si do bytu pořídila zbytečný krám, ale jen do té doby, než jsem si na sedačce náhodou ustlala. Pak stačilo jen pár jednoduchých úprav a už na ní s kocourem spíme skoro rok. Pohodlnější pelíšek jsem neměla 🙂

briketka10

jó ti japonci se mají, ale stolovat bych, jako
oni neuměla křížit nohy v sedě to by mě ani
nenapadlo ta moje kolena no jéje ..
http://www.ho­memag.cz/asset­s/clanky/2009-11/clanek00347/ti­tle_clanek00347­.jpg
jinak se mi jejich styl líbí :))

led

A čo tak sa prispôsobiť (aspoň dočasne) japonskej kultúre bývania? Je to bezpečné, nikam nepadnete a ráno to všetko zrolujete a odložíte :)

pusinka50

jéé a deku válet po zemi, to nééé:-) už to tam mám z důvodu stěhování docela pošlapané:-( ale hezky mě tu někteří zvyklali, že začínám uvažovat znovu o té manželské posteli. Jednak, co kdyby náhodou se někdo ke mně ještě našel a jednak očko má pravdu s těmi potomky, čili hlídání malých vnoučat, nemusela bych k nim vstávat a měla potomka hned u sebe. no uvažuju moc do budoucna, ale jednou to snad přijde

led

To som si len spomenula, ako som sa minulý rok takto 1,5 mesiaca „váľala“ po japonsky na zemi, kým sa spojazdnil byt a kúpila som nový nábytok. Dalo sa to aj v mojich rokoch vydržať. nič v zlom. Radšej počkať, až bude posteľ, ktorá vám vyhovuje a chcete ju, než zbrklo kúpiť a zle sa cítiť.