Mousinek

Napadlo vás přivolat už nějak jaro?

Já sem si aspoń v hypernově koupila jarní salát.

Nejlepší odpověď
Terryle

Jéjda, neblbněte, lidi! :o))) Vždyť je začátek ledna… Já mám teda teplo taky ráda, ale teď jaro nepřivolávejte, vždyť by to stejně žádný jaro nebylo. Jen nezima – bude blátivo, šero, mokro, protivno, lezavo, smutno. A ráj pro nemoci! Kytky a zelená tráva stejně vylezou až za ty tři měsíce. Není snad lepší bílá duchna a zima, na kterou se dá oblíct? Vždyť aspoň když je bílo, tak svět není tak šedivej, tmavej a pošmournej… ono to má svůj význam, když je sníh, vypadá to, že je víc světla.

Další odpovědi
venkovan

Ještě jsem nepodal daňové přiznání, tak jaro může zatím odpočívat.

hanulka11

Dnes slezl sníh místy a už se ukázaly květináče s keříky a to mi dělá radost a jaro tu za 3 měsíce bude
/já jim trochu pomohla od sněhu /,aby už to sluníčko které začíná míst sílu ,když vysvitne je oblažovalo