Stříbrný

Napadlo vás někdy, že celý váš život může být jen sen, který se vám zdá např. v komatu?

a co si vůbec o takové myšlence myslíte? Jestli by to byla pravda a zítra byste se probrali, jak si myslíte, že byste se s tím smířili?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no já doufám..

Další odpovědi:

Zlatý

Napadlo a docela bych to uvítala, protože moje sny jsou mnohem krásnější, než můj život. Tak bych klidně spala dál...

Pokročilý

Připomněl jsi mi film Matrix .... no nesmířili.....a ještě jsi mi připomněl Lucidní sen :D

Pokročilý

Jasně, Matrix je to, co mě napadne.
Můžete si přečíst nějakou literaturu žánru "Cyberpunk" kde se zabývají blízkou budoucností(cca 50 let) a řeší se jak umělá inteligence, tak rozpad společnosti tak i virtuální realita. Mě velmi blízký žánr.

Ale asi bych se změnil. Začal bych život brát tak nějak jinak. Lehčeji. Rozhodně bych do toho začal "šťourat" Jak, kdy a hlavně za jakým účelem se děje, co se děje. Pak by se dalo řešit, jestli mi to vadí nebo ne.
"Život je hra s chabou zápletkou, ale tou nejlepší grafikou."

Zlatý

Zajímavá myšlenka...také mne hned napadl Matrix... Kdybych se probudila a okolo by to vypadalo jako na té jejich lodi nebo bych fakt byla někde ve špitále, mě osobně by to docela nakrklo. Hned bych chtěla spát dál a pokračovat ve svém krásném snu...:)
Také by záleželo na tom od kdy by to trvalo, kdybych se probudila a zjistila, že někteří mí milovaní nezemřeli a jsou naživu, byla bych šťastná. Ale to už bych chtěla moc - ptal ses na celý život. A já už bych si to vylepšovala...:-)

Bronzový

Napadlo mě hrozně moc věcí, i tohle.. Nemyslím si ale, že by mělo smysl to tu vypisovat. :D
Doplňuji:
A to smíření.. nevím, ono by záleželo, co by bylo v tom "normálním" životě. Ale asi hůř, díky jednomu člověku.

Zlatý

A není to jedno ?
Když by celý můj život byl sen, tak do čeho bych se jako měl probrat ?

Zlatý

V komatu facky nebolí.

Bronzový

kdyby jen to.mockrat jsem si rikala-kéž je to jen sen a ja se probudim a vse bude v poradku.

Nenapadlo a doufám, že mi to ani nehrozí. Můj život je zatraceně reálný, takže se nebojím, že jsem na LDN a zatím kolem běží čas.
Víš, co si o takové myšlence myslím? Pěkná blbina. Probuď se a přestaň koukat na stupidní americké filmy.

Pokročilý

Tak někdy se probudim a nevim jestli to byl jen sen nebo zkutečnost.
Spíš jsem si myslel že mě někdo třeba muže ovládat jako v sims.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.