Avatar uživatele
huxa

Napadlo vás někdy, že celý váš život může být jen sen, který se vám zdá např. v komatu?

a co si vůbec o takové myšlence myslíte? Jestli by to byla pravda a zítra byste se probrali, jak si myslíte, že byste se s tím smířili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, HakitoCZ, Wang, Damiana před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

no já doufám..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Napadlo a docela bych to uvítala, protože moje sny jsou mnohem krásnější, než můj život. Tak bych klidně spala dál…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
balca

Připomněl jsi mi film Matrix … no nesmířili.....a ještě jsi mi připomněl Lucidní sen :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HakitoCZ

Jasně, Matrix je to, co mě napadne.
Můžete si přečíst nějakou literaturu žánru „Cyberpunk“ kde se zabývají blízkou budoucností(cca 50 let) a řeší se jak umělá inteligence, tak rozpad společnosti tak i virtuální realita. Mě velmi blízký žánr.

Ale asi bych se změnil. Začal bych život brát tak nějak jinak. Lehčeji. Rozhodně bych do toho začal „šťourat“ Jak, kdy a hlavně za jakým účelem se děje, co se děje. Pak by se dalo řešit, jestli mi to vadí nebo ne.
„Život je hra s chabou zápletkou, ale tou nejlepší grafikou.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zajímavá myšlenka…také mne hned napadl Matrix… Kdybych se probudila a okolo by to vypadalo jako na té jejich lodi nebo bych fakt byla někde ve špitále, mě osobně by to docela nakrklo. Hned bych chtěla spát dál a pokračovat ve svém krásném snu…:)
Také by záleželo na tom od kdy by to trvalo, kdybych se probudila a zjistila, že někteří mí milovaní nezemřeli a jsou naživu, byla bych šťastná. Ale to už bych chtěla moc – ptal ses na celý život. A já už bych si to vylepšovala…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Napadlo mě hrozně moc věcí, i tohle.. Nemyslím si ale, že by mělo smysl to tu vypisovat. :D
Doplňuji:
A to smíření.. nevím, ono by záleželo, co by bylo v tom „normálním“ životě. Ale asi hůř, díky jednomu člověku.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A není to jedno ?
Když by celý můj život byl sen, tak do čeho bych se jako měl probrat ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

V komatu facky nebolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kdyby jen to.mockrat jsem si rikala-kéž je to jen sen a ja se probudim a vse bude v poradku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nenapadlo a doufám, že mi to ani nehrozí. Můj život je zatraceně reálný, takže se nebojím, že jsem na LDN a zatím kolem běží čas.
Víš, co si o takové myšlence myslím? Pěkná blbina. Probuď se a přestaň koukat na stupidní americké filmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Tak někdy se probudim a nevim jestli to byl jen sen nebo zkutečnost.
Spíš jsem si myslel že mě někdo třeba muže ovládat jako v sims.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek