huxa

Napadlo vás někdy, jestli vám někdo nedal do pokoje kameru a nepozoruje vás?

Je načase se porozhlédnout po pokoji :)

Nejlepší odpověď
iceT

Na mě je toho k vidění je sice dost,ale pochybuju,že by to zajímalo…

Další odpovědi
bolak

Koukni se na pořad Diagnóza, díl Kolonoskopie, kam se dá všude strčit kamera, to tě pak nějaký takovýhle strachy přejdou.

Ale je fakt že vobčas když je někdo na návštěvě, tak i já potom někdy šátrám, jestli tady „náhodou“ něco nezapomněl…

http://gadget­s.heureka.cz/spi­onazni-pero_3/?gclid=­CNu84dnQi7UCFchX3god­KWwAaQ

Vona sranda je jedna věc, ale vidět se pak na youtubu pod kolonkou „HOME VIDEO“ bych fakt nechtěl, zvlášť když vím co se tu děje, když se nikdo nekouká.. :)

www

To mne tedy nenapadlo 😁 .
Jsem důchodce, podnikatel jsem nebyl, peníze nemám, politik nejsem, žiji sám ap. Nač by komu ta investice byla?

Damiana

Máš stíhu?:-)
Od jisté doby o tom raději nepřemýšlím…
http://youtu.be/-7yEQGyONt8

briketka10

já spíš plánuju instalovat kameru v exteriéru
začíná mi parkovat pře okny víc rómských aut
a mám tedy strach, ale bude to jen maketa ☺
podobná, aby blikala ..
http://www.kutil-shop.cz/files/mmm­.jpg

kobranek

Mne ano. Pořád, opakuji POŘÁD mám pocit, že někdo sleduje mne nebo mé kámoše. Pořád! To je tedy pravda.

anonym

Až tak jsem o tom nepřemýšlel, ale občas kouknu na diodu webky, jestli nesvítí. :)

hanulka11

tak to nevím kdo by to udělal- to by tedy něco viděl:D:D:D

Matthew

Pokud je vaši maminka jedna z příznivcům feministky.cz, buďte si jisti, že už ji tam dávno máte :D:D
Doplňuji:
Pardon, správně je ta doména .com, :D

pizlicka

napadá mě to stále,zejména proto,ze pritel je povolanim kameraman 🙂

bolak

Damina: To není stíha, ale pud sebezáchovy. To bys mohla říct i vo mě že jsem paranoidní, že když jdu po chodníku a vedle na silnici vidím jet auto, už předpokládám že řidič dostane infarkt myokardu a strhne volat na mě, a proto se pohybuju jen když nic nejede, a když zahlídnu světla nebo zaslechnu zvuk motoru, už už hledám nebližší dobře stavěnej stožár elektrickýho vedení, u který ho mám alespoň malou šanci na to, že ho nikým neovládaný automobil nesmete, a za kterým po dobu jeho přejezdu prozíravě vyčkám…

Damiana

No to je pravda…to bych mohla:-))

Jikra

Pro -iceT- no jestli je i zbytek (tzn.to co není vidět) takový jako obrázek vedle tvého nicku tak si myslím že by se našlo hafo těch které by to zajímalo a rádi se podívali.

iceT

Ledaže by to byli milovníci prostorově výrazných figur,to snad by se někdo našel.....:-)

Lucijej

Velký Bratr tě vidíi bez kamery ;o)