Avatar uživatele
huxa

Napadlo vás někdy, jestli vám někdo nedal do pokoje kameru a nepozoruje vás?

Je načase se porozhlédnout po pokoji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, kick882, ven.cik před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Na mě je toho k vidění je sice dost,ale pochybuju,že by to zajímalo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Koukni se na pořad Diagnóza, díl Kolonoskopie, kam se dá všude strčit kamera, to tě pak nějaký takovýhle strachy přejdou.

Ale je fakt že vobčas když je někdo na návštěvě, tak i já potom někdy šátrám, jestli tady „náhodou“ něco nezapomněl…

http://gadget­s.heureka.cz/spi­onazni-pero_3/?gclid=­CNu84dnQi7UCFchX3god­KWwAaQ

Vona sranda je jedna věc, ale vidět se pak na youtubu pod kolonkou „HOME VIDEO“ bych fakt nechtěl, zvlášť když vím co se tu děje, když se nikdo nekouká.. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

To mne tedy nenapadlo 😁 .
Jsem důchodce, podnikatel jsem nebyl, peníze nemám, politik nejsem, žiji sám ap. Nač by komu ta investice byla?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Máš stíhu?:-)
Od jisté doby o tom raději nepřemýšlím…
http://youtu.be/-7yEQGyONt8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já spíš plánuju instalovat kameru v exteriéru
začíná mi parkovat pře okny víc rómských aut
a mám tedy strach, ale bude to jen maketa ☺
podobná, aby blikala ..
http://www.kutil-shop.cz/files/mmm­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kobranek

Mne ano. Pořád, opakuji POŘÁD mám pocit, že někdo sleduje mne nebo mé kámoše. Pořád! To je tedy pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Až tak jsem o tom nepřemýšlel, ale občas kouknu na diodu webky, jestli nesvítí. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to nevím kdo by to udělal- to by tedy něco viděl:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Pokud je vaši maminka jedna z příznivcům feministky.cz, buďte si jisti, že už ji tam dávno máte :D:D
Doplňuji:
Pardon, správně je ta doména .com, :D

Upravil/a: Matthew

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

napadá mě to stále,zejména proto,ze pritel je povolanim kameraman 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Damina: To není stíha, ale pud sebezáchovy. To bys mohla říct i vo mě že jsem paranoidní, že když jdu po chodníku a vedle na silnici vidím jet auto, už předpokládám že řidič dostane infarkt myokardu a strhne volat na mě, a proto se pohybuju jen když nic nejede, a když zahlídnu světla nebo zaslechnu zvuk motoru, už už hledám nebližší dobře stavěnej stožár elektrickýho vedení, u který ho mám alespoň malou šanci na to, že ho nikým neovládaný automobil nesmete, a za kterým po dobu jeho přejezdu prozíravě vyčkám…

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No to je pravda…to bych mohla:-))

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jikra

Pro -iceT- no jestli je i zbytek (tzn.to co není vidět) takový jako obrázek vedle tvého nicku tak si myslím že by se našlo hafo těch které by to zajímalo a rádi se podívali.

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Ledaže by to byli milovníci prostorově výrazných figur,to snad by se někdo našel.....:-)

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Velký Bratr tě vidíi bez kamery ;o)

před 4099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek