Napadl vás, odsuzoval nebo urážel vás tady někdo někdy za vaši otázku nebo odpověď?

Chtěli jste kvůli tomu tady přestat chodit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jasně, že jo :)) To je takový zdejší kolorit, víš...nebo spíš cosi jako přijímací rituál, zkouška ohněm... Každý si tu musí aspoň jednou jedinkrát zažít nějaký ten rýpaneček, urážku, výsměch, napadení, osočení, intriku, konflikt,... A když to nakonec všechno ustojíš a nenecháš se zlomit, jen tehdy jsi hodna se ke zdejší komunitě připojit :))
Já si tím prošla hned ze začátku svýho působení tady, tak už to mám snad za sebou. Ale jak tak z tvé otázky cítím...hádám, že ty máš zrovna zkouškový období, co?! :))
Nevím, co ti tu kdo udělal, ale vyprdni se na to - ten blbeček ti za nějaký trápení nestojí. Pokud tě urazil, zřejmě tě urazit chtěl a teď se celej tetelí blahem, jak ti to nandal. Nenech ho vyhrát a zůstaň tady s náma - jeho nas*reš, sebe i nás obohatíš o zajímavý a kvalitní otázky/odpovědi...a ještě uděláš kus setsakra dobré práce v rámci celosvětovýho boje proti lidské blbosti ;)

Další odpovědi:

Stříbrný

Ani ne, akorát mě iritují vševědoucí mudrlanti typu "podobná otázka již byla jednou položena" no a co ? Mě to zajímá a některé ostatní možná taky. Prolejzat půlrok staré záznamy jednoduše nebudu. Koho to nezajímá a cítí se nadřazen ať nereaguje.

Me jeste ZATIM ne. :-)
Tedy : Primo ne. :-)
Ale obcas se ke me obklikou dostala korenspondence , ze se NEKOMU nelibi , ze jsem si tyto stranky spletla se seznamkou. :-) A jednou jsem tu poslala pusinku a to chudaci Adminkove ani na dotazy asi nestacili reagovat. :-p
Nevysmivam se .. , sama jsem zbrzdila a pusinky posilam uz jen soukrome. Oba jsem dospeli a nechceme provokovat.
Jinak : Ja osobne bych se nenechala napadat , nebo urazet. I me je tohle cizi a ja bych se umela branit.
Verim v obycejnou slusnost . Jak tady , tak i v real. v zivote. -iv-

Bronzový

No, mně už se to taky stalo. A stejně budu svoje názory říkat, komu se nelíbí, ať si jich nevšímá - když moje odpověď není určena zrovna jemu. A takové to otrávené, jéžiš už zas, to už tu bylo, taky nemám ráda. Mluví se o tom znova? Úplně v klidu, třeba zjistíme něco nového, nebo to všecko vidíme po nějaké době jinak.

Zlatý

Bolo to, dokonca aj do pošty prišli urážlivé listy.
Ale taký je život, všetkým neulahodíme.
PS.
aby to bolo kompletné aj pre priaznivcov "modrej lišty" mám pocit, že podobná otázka tu už bola. Nič si z toho nerobte, od tej doby je tu veľa nových užívateľov.

Zlatý

Dozajista. Bohužel, i s takovými lidmi musíme spolupracovat.

Bronzový

Jo,za tu chvilku co tu jsem,ano.Jednou to byla výtka,ale s člověkem jsme si to vysvětlili a zjistil jsem,že to je člověk velice zajímavý a rozumný.Další rozpitvával mé ego a ten třetí mě opravdu naštval.Po posledním vtipu,který jsem dostal mailem a dal jsem ho k dobru i tady,jsem byl označen přibližně za blba,člověka chabé inteligence,primitiva a rasistu.Možná ani né tak "přibližně",jako stoprocentně.Vzápětí jsem byl potrestán tím,že nedostanu do smrti smrťoucí palec od této osoby.Byl jsem tak zdrcen,že jsem chtěl okamžitě ukončit svůj bídný život skokem z okna.Naštěstí,nebo bohužel bydlím v přízemí a stejně jsem se chtěl vyvenčit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.