neznalek1337

Napadá vás nějaké kontroverzní téma?

Napadá vás nějaké kontroverzní téma, na které se jde dívat ze 2 úhlů pohledů?

Nejlepší odpověď
Led_

Slušnosť a vzťahy medzi ľuďmi. Téma, ktorú možno rozoberať do nekonečna a z mnohých pohľadov.

Další odpovědi
Děda Louda

Například zbytečné otázky v poradně.

Nerevarin

Třeba války. V poslední době jde hlavně o války proti diktátorům a terorismu. Někdo tvrdí, že je to prevence a správná věc a někdo zase uvádí, že jde jen o busiess a o rozšiřování vli­vu.

anonym

Politika je VŽDYCKY kontraverzní.Jinak se na ni dívá volič pravicového směru, jinak volič levicového směru.A také podnikání.Jinak se na to dívá podnikatel a jinak dělník, který pod tím podnikatelem pracuje.
A nebo nějaká aktivita.četl jsem povídku, kde byli dva bratři.Jeden byl pošťák a za celý týdem měl chození nad hlavu.Takže trávil víkendy doma nad knihou či na gauči.Druhý seděl celý týden v kanceláři na židli a o víkendu dělal dlouhé pochody.
A pak se doma dohadovali, kdo tráví víkendy smysluplněni.OBA MĚLI PRAVDU.