MirKop

Nápad na situaci, kdy se otevře obálka?

Chystám si dopředu dárek pro kamarádku (15 let) a vyrábím jí krabici s obálkami otevři mě když… Spočívá to v tom, že otevřete v ten moment obálku a je v ní něco, co řeší tu danou situaci. NAPŘ. Otevři mě, když na tebe leze rýma a bude v ní kapesník a pytlík čaje… Pár nápadů už mám, ale chce to nějakou pecku :) Tak no, asi jsem zapomněla připsat, že úchylný nápady neberu

Nejlepší odpověď
annas

Využila byla různá rčení:

Otevři, až naprší a uschne, až na svatého Dyndy, až tě bude honit mlsná, až budeš mít něco za lubem, až přiznáš barvu, až budeš trhat fialky dynamitem, až vstaneš se slepicemi,, až zakokrhá kohout, až se zima zeptá, až hejbneš kostrou …

Další odpovědi
lejdy.můn

Tak třeba:

  1. „Když půjdeš na rande“

…a do obálky nasyp pár peprmintových žvýkaček

  1. „Když se budeš nudit“
  1. z časopisu vystřihni pár kousků sudoku nebo křížovek (popř. vytvoř vlastní křížovku)
  2. nebo můžeš vyrobit vlastní hlavolam „tangram“ (z tvrdšího papíru vystřihni jednotlivé dílky a polep je třeba balicími papíry s pěkným vzorem nebo je klidně pokresli ručně)
  3. případně kup něco takovýho, stojí to pár korun http://www.fun­get.cz/fotky6833/fo­tos/original/_vyr_383­21-645.jpg
  1. „Když vyrazíš na nákupy“

…a do obálky vlož nějaký symbolický příspěvek (i 20 Kč bude pro efekt bohatě stačit)

  1. „Když tě někdo zraní“ / „Když ti někdo ublíží“

…do obálky zasuň balenou náplast na rány

  1. „Když budeš mít školy plný zuby“

…do obálky dej kousek dentální nitě nebo jeden mezizubní kartáček (případně jednu tabletku Zyrtecu prot alergii 😉

  1. „Když budeš mít někdy pocit, že jsi ten největší smolař na světě“

…a do obálky zastrč vylisovaný čtyřlístek (nebo třeba nějakou pěknou čtyřlístkovou samolepku, čtyřlístkový přívěsek atd)

  1. „Když zatoužíš po setkání s někým opravdu výjimečným“

…a šup zrcátko do obálky 😉

  1. „Když tě bude honit mlsná“ (tady mám nápadovou shodu s annas 😉

…do obálky můžeš dát cokoliv dle chuti oslavenkyně: menší tabulkovou čokoládu nebo čokoládovou tyčinku, placatější lízátko, oblíbený bonbony, sáček dobré horké čokolády v prášku atd.

  1. „Když ti bude někdy smutno“

…a obálku naláduj vašimi společnými fotkami, vzpomínkami zapsanými do podoby příběhů nebo básniček atd, a nezapomeň přiložit vlastnoručně vyrobenou vizitku se svou adresou a telefonním číslem – to pro případ, že by kamarádka „zapomněla“, kde má hledat opravdovýho přítele 😉

gecco

15?
„Otevři mě, když budeš mít choutky na první sex“ – a do obálky paklík kondomů…
😉

ivzez

Podle mne by dobré kamarádce mělo záležet i na kamarádčině zdraví.
(Nejen) proto bys neměla odsuzovat žádnou odpověď (myslet v 15 letech na sex nabo legrace nejsou nic úchylného).

Ale jak myslíš, připravila ses o mnohé zajímavé tipy…
.

gecco

Tobě se myšlenky na sex zdají úchylné???
😁
Bezva fórek…
😉

MirKop

Znám svojí kamarádku až moc dobře a vím, že něco takovýho by jí bylo celkem proti srsti