Janea

Nápad na dekoraci

Nemá někdo nějaký dobrý nápad, jak vyplnit místo v obývací stěně, cca 1×0,5×0,5m? Původně jsem tam měla akvárium, které mi ale vytopilo celý jeden pokoj, a tak jsem se ho zbavila. Líbilo by se mi nějaké nenáročné zvíře, malý skleník na rostliny apod… Děkuji:)

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně bych ho nechal asi volný, bílé pozadí a vytvořil tam dekoraci ze suchých větví........sta­čila by jedna, hodně rozvětvená, vhodně tvarovaná, zbavená kůry.....nejlépe z nějakého ovocného stromu.

Další odpovědi
Pájo

Dal bych tam vhodnou fototapetu nebo velkoformátové foto s přírodním nebo bio motivem. Inspiraci najdete na internetu..
http://www.fo­totapety-dekorace.cz/fo­totapety-v-kategorii/foto­tapety
V šikovné firmě Vám formát fotky upraví dle zadání.