Nand packaging

Dobry den, co je nand packaging? Je to technologie flash pameti, ale nevedel by nekdo co vubec dela, k cemu je?

Nejlepší odpověď
petr83

nand packaging je nova technologie ve vyrobě flash pamětí. Princip udává již název. Dříve se používalo hradlo NOR v nové technologii je použito hradlo NAND. Jedná se vlastně o změnu hardwarové logiky, kterou je zajištěno uložení dat. Obě technologie maji plusy i mínusy a jsou vhodné na různé účely. Takže se nedá říci jaká technologie je lepší. Přesně to je popsáno v prezentaci(ur­l níže)

Zdroj: download.micron­.com/pdf/presen­tations/events/FMS08_In­tro_to_Flash_Me­mory_Jim_Cooke­.pdf