zjentek

Námraza v samoodmrazovací lednici ..co to může bejt?

v celkem zánovní lednici se v pravém dolním rohu zadní stěny opakovaně tvoří námraza o velikosti pěsti ..z čeho to může bejt a hrozí nějaký problémy?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je lednice zánovní, může být těsnění v háji a teplý vzduch, který se škvírou do lednice dostane, kondenzuje a vytváří námrazu. Má lednice i mrazící box?

zjentek

no vona to není ani tak námraza, jako spíš led ..když to sloupnu nožem tak po nějaký době je tam zase „pěst ledu“