huxa

Námět na animovaný film-zombie medvěd, který se snaží být člověkem a musí se každý den potýkat s lidskými problémy, líbí

se vám tento námět? :)
Doplňuji:
protože je to zombie medvěd :)

Nejlepší odpověď
badisko

tak to uz tady bylo …neni zombie ..ale s problemy nas.. smrtelniku ze potyka dnes a dene …http://www.csfd­.cz/film/292988-meda/ fajn komedie…

Další odpovědi
anonym

to už tu bylo, že hřbet medvěd ohýbal, ale záda bolely Ivánka 😁

Lucijej

Proboha, proč by se mědvěd měl snažit být člověkem?
Doplňuji:
zombie mědvěd je pořád medvědem, tak ať si požírá svoje medvědí kolegy a necpe se mezi lidi ;o)

Funna

sorry…ale to je teda kravina!

Bedy

Ne, mě se to nelíbí. Zombie medvěd je vážně hloupost. Nezlobte se prosím.

david22

Nelíbí se mi tento námět.
Doplňuji:
Ale zase filmy – „proměňovačky“ bývají dobré. Předělej to tak, jakože medvěd se promění v člověka, ale začne se v člověčím životě potýkat s lidskými problémy. (např. v restauraci polévku vychlemtá rovnou z talíře, ostatní jen čumí) a tak.

Film na podobné téma je např. http://www.csfd­.cz/film/226189-ja-jsem-ty-a-ty-jsi-ja/

M.

No, maximálně kdyby to byl třeba zombie medvěd a chtěl by být obyčejným medvědem. Samozřejmě nevím, jak by to pokračovalo, protože si myslím, že by rodiče nelákalo posílat své děti na podobný film.

huxa

badisko-báječný film, plyšového méďu feťáka v hraném filmu by asi taky nikdo nechtěl, nicméně tento film má velký úspěch :)