Stříbrný

Nález ztracené věci po dlouhé době

Podařilo se mi nejprve ztratit, a pak po šesti letech náhodou opět najít můj oblíbený kapesní nůž. Máte někdo podobný, letitý rekord v nalezení dlouho pohřešované věci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj kamarád jsa na houbách byl nucen si do nejbližší houštiny odskočit na velkou. Předtím ještě sundal brýle a pověsil na nejbližší větev. Po vykonání potřeby však bez přídavných dioptrií už svoje brýle nenašel. To se mu podařilo teprve po dvou letech kdy byl v dané lokalitě opět na lovu. Od té doby chodí do lesa vybaven rezervními skly.

Další odpovědi:

Bronzový

Před cca patnácti lety jsem ztratil (kupodivu) také nůž, zálesácký, Mikov! Rekord mám delší, protože k jeho nalezení teprve dojde.

Zlatý

Když mi bylo asi šest, tak jsem na prázdninách u babičky někde ztratila zlatou náušnici. Asi po 25 letech dělali naši babičce rekonstrukci domu, když táta s bráchou vytrhali dřevěnou podlahu v kuchyni, tak tam byla. Mám jí dodnes.

Zlatý

Ztrácím a nalézám poměrně často, takže by to byl opravdu dlouhý seznam. Minulý týden jsem našel své dětské nářadí, na které jsem si sice mnohokrát vzpomněl a myslel jsem že už je dávno někde pryč. Minulý týden jsem ho náhodou objevil, zachovalé funkční a neviděl jsem ho cca 50 let. Teď ho zřejmě trošku renovuji a předám vnukům.

Zlatý

Rohlík se šunkou. Jednou když jsem byl nemocný, položil jsem si na polštář rohlík se šunkou, když jsem se vrátil z kuchyně s čajem, už tam nebyl. Našel se až když mi bylo 10, cca o 3 roky později když jsme stěhovali a odtahovali postele.

Jo - pean...
Našel jsem ho po několika letech (odhadem deseti) v té krabici s nářadím, kam bych jej ´určitě´ nedal...
Ale doufám, že podobně i mně ´vyplave´ jeden oblíbený nožík.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

To já najdu věcí, až se pustím do úklidu garáže. :-))) To je taková naše harampáďovna :-DDD Nikdo nemá odvahu začít s úklidem :-)

Zlatý

briketka10

bolak

a plísňák to mně podrž, jak se to rýmuje☺
http://img.reflex.cz/…

Zlatý

bolak

ono to vypadalo trochu jinak :)

Zlatý

zzzzz

:-))))) Tak to jsem zase setřela slzy smíchu :-)))) Dík :-DDD

Zlatý

briketka10

zzzzz

ani netušíš, jak já se tlemila
to by nesměl být náš bolák,
aby nevyšťoural a nevytasil
ňákou historku z dětství ☺

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.