naletěla jsem?

mám ráda veselé videa a pokaždé volám i syna at se podívá,tentekrát jsem ho asi volat neměla
http://kotanec­.wsn.cz/image/404/10771

Nejlepší odpověď
BEAES

Až na ten jeden, jsou to krásné obrázky! Musím to tam prošmejdit, díky za odkaz!

Další odpovědi
quentos

právě že jo, ne?

panenka

Taky mám ráda veselé videa já bych řekla že to veselé je a je taky moc pěkné

Miroslavst

Nenaletěla jsi.
Hezké brailovo písmo. Taky bych chtěl umět číst brajlovým písmem a mít plno takových knih :D
PS: Odpověď je chyba-nejsi pozorná.

dagry

POvedené a desatero maminky je úžasné

BIGFOOT

burak buď v pohodé.je to šikovný a věř,že tvůj syn viděl vétší prasárničky.BIGFOOT

alexandra

To je v pohodě,to nebylo nic hrozného.Časem ti uteče určitě něco horšího,tak je třeba zachovat klid a dělat,že to je normální,ale až bude větší a nějak to moc nekomentovat, jinak ho to bude zajimat ještě více.Pořád je lepší to dětem nenápadně vysvětlit,ale nic nezakazovat,jinak to budou vyhledávat tajně.A hlavně kontrolovat co dělají na počítači,když jsou tam sami.
Jo a ještě jdou zablokovat různé stránky na počítači,ne jenom heslo na celý počítač.Příšte se na to mrknu,jak se to dělá.Ať to nemusí mít zamknuté celé.

anonym

a nikdo z vás si nevšiml že to jsou erotické stránky