kosaaaak

Nalepovací zrcadlo do sprchy

Sháním, jestli existuje, nějaké nalepovací zrcadlo. Máme teď nově udělanej sprchovej kout a zničeho nic, dva dny po dokončení všech prací, „někdo“ přišel s nápadem že tam chce mít zrcadlo. Jsou tam všude kachle a nechce se mi do toho vrtat, kdyby si to ta osoba zase pozítří rozmyslela.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádná folie nebude dostatečně kvalitní a její životnost bude silně omezena. Doporučuji standartní zrcadlo a nalepit ho lepidlem, které je běžně k dostání ve všech stavebninách

Další odpovědi
tom004

KOukni třeba do OBI.Výběr mají slušný.Samole­pící,máme v koupelně,a málokdo si všimne,že to není sklo.Doporučuji koupit s co nejpevnějším podkladem.Po nalepení,není vidět dělení obkladu.