PANÁD

Kolik stojí nalakování malé motorky?

Mám malou motorku – pionýra. Prosím, co stojí nalakování? Údajně 5–6 tisíc Kč, což převýší cenu motorky! Má někdo radu, jak levněji?

Odpovědi
gecco

5–6 tisíc za kompletní lak J20 či J21 je velmi dobrá cena…
😉
…„jak levněji“… – udělej si to sám – rozebrat, sundat starý lak, vybrousit, vyvařit, vybrousit, vytmelit, vybrousit, stříknout základem, vybrousit, stříknout plničem, vybrousit (plnič a broušení opakovaně, dokud to nebude dokonalý), stříknout vrchem (aspoň 2×, lépe 4×, s přebroušením mezi vrstvami), vyleštit…
Za 5–6 tisíc bych to já nedělal…
😉
A nebo si prostě kup několik sprejů á 100,– a stříkni to před barákem ´v celku´ (škoda barvy i práce)…
😉

zelí

6k je dobrá cena, po otci chtěli za nastříkání jawy 2× tolik. Udělej si to sám.

ReHu

Kup autolak ve spreji a nalakuj sám.