salsa verde

Nakupujete na farmářských trzích?

pokud ne tak proč?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nakupuji a jsem s tím spokojený,dostanu koupit čerstvou zeleninu a i jiné produkty které běžně neseženu ve městě.

Další odpovědi
arygnoc

ano.

kde o původu surovin pochybuji, tam nekoupím (na těch trzích, samozřelmě, v marketu moc není z čeho vybírat, o původu ani nemluvím).

Lisbeth

Ne. Nemyslím si že by byl tak velký rozdíl v kvalitě zeleniny nebo ovoci prodávaného i jinde. Navíc bych tam musela dojet a to se mi nechce. Kdybych měla trh „pod nosem“ tak bych tam asi občas zašla, ale jsem spíše „masařka“ 🙂
Ale zdají se mi výrobky tam prodávané někdy dost předražené.

anonym

V našem kraji ještě nejsou tak rozšířené,byly jednou ve Varech,než jsme přijeli ,bylo všechno,to ,co bych koupila vyprodané.Jsou to takové první vlaštovky,já bych je uvítala.Připlatit si za kvalitu by mi nevadilo.Tyhle trhy jsem vžy obdivovala v Maďarsku.Tam to funguje co pamatuju.

Michal

Ne,nevěřím,že vše pochází z farem.

GM

Na farm. trzích nenakupuji, protože mám takřka vše svoje. Jinak mléko kupuji v mlékomatu a hovězí maso od soukromého chovatele.