lady-lejdynka

Nakupování hader pro mamku a taťku

Potřebuji poradit se vzorama atd…Vaše rady si zapamatuji děkuji

Nejlepší odpověď
Lencis

Já bych se tedy do takového risku nepouštěla vůbec. Nejde přece jen o vzory, ale i o velikost atd, ty sama si oblečení určitě také raději nejdřív vyzkoušíš, aby ti sedělo.

Pokud však přece jen trváš na „hadříkách“, pak bych volila jednoduché, jednobarevné vkusné kusy. Pro taťku například jednobarevnou klasickou košili a k tomu decentní kravatu. Pro mámu např nějaký jednobarevný šál (aby se hodil ke kabátu či bundě co běžně nosí), nebo nějaký volnější propínací světřík. Případně mě napadá (ale to už zase potřebuješ velikost) koupit hezky sladěná pyžama 😁

Další odpovědi
panenka

záleží na tom kolik tvým rodičům je roků od toho se právě odvijí vkus oblečení které chceš pořídit pro rodiče .ale to si nech poradit rači od prodavaček a uvidíš že je to lepší než se řídit nějakýma radama

zuzlena

K tomuto kroku musíš asi své rodiče trochu znát, jen tak něco risknout je těžké. Mrkni se, v čem oba chodí. jestli spíš sportovně, elegantně nebo ležérně a určitě vypozoruješ i oblíbenou barvu. S těma vzorama bych to taky asi nějak moc nepřeháněla. Velikost omrkni na věcech ve skříni :) ale s tím pyžamem nebo třeba i se županem souhlasím

Barunna

Já rodičům oblečení kupuju běžně, vím, co nosí a velikost odhadnu. Můžeš si projít jejich oblečení a opsat si velikosti u různách věcí. Ale co jim koupit ti neporadíme, musíš sama vědět, co rodiče nosí – jestli moderní nebo klasické věci. Ale taková kravata nebo šál určitě potěší :)

Jituna

Je to celkem riziko. Není nad to, když si můžeš všechno pořadně vyzkoušet a posoudit co je dobré. Já bzch do toho snad ani nešla.