ReHu

Nakupovali jste v Hypernově? A nyní v Albertu? Zdá se mi to nebo ne, že se celková kvalita zhoršila?

ßßßßßßßßßßßßß­ßßßßßßßßßßßßßßßß

Takže je to tak. Jednotliví manažeři se někde snaží a jinde na to kašlou.

Pusinko, ty slevy na balíčkované maso jsou asi právě proto ☹

Nejlepší odpověď
annas

U nás je Albert i Billa. Asi před 3 týdny v Albertu provedli úpravu, regály jsou umístěny jinak než dříve, přemístili zboží, mají mnohem větší výběr, interiér vypadá hezky, ale je víc třeba hledat.

Rozšířili sortiment zeleniny, dá se koupit. Rovněž u masa je větší výběr a také působí čerstvěji a je kvalitnějši. V marketech po špatné zkušenosti sice kupuji maso výjimečně, raději chodím do řeznictví. Ale už jsem v Albertu nakoupila, řeznictví má totiž v pondělí zavřeno.

Dříve jsem měla raději Billu, ale teď jsem nějak její náštěvu omezila.

Ale trvanlivé potraviny nejraději nakupuji v Hrušce, záleží, co potřebuji. Někde mají to, jinde ono …

Další odpovědi
gecco

Já su v HyperAlbertu poslední dobou naopak spíše spokojenější – výrazně se zlepšila kvalita masa (nyní už tam občas i nějaké koupím), i ovoce-zelenina se docela dá, pokud jde o trvanlivé potraviny, je to asi pořád (a všude) stejné…
😉
Naopak se – podle mne, výrazně zhoršila Billa – tam už zajdu takřka jen z donucení.
😉

pusinka50

Ano, nakupovala jsem v hypermarketu Hypernova, nyní Albert a v supermarketu Albert. A nakupuji v hypermarketu Albert dál, ale jen proto, že ho mám blízko a že má široký sortiment zboží a nemusím jezdit po vícero obchodech.
Jejich kvalita masa je mizerná a při výběru musím dávat pozor na nazelenalé maso v „akci“. Albert má předražené potraviny. Při koupi chleba Šumava (mají vlastní pekárnu) jsem doma zjistila, že jsem koupila samé díry. Při příštím nákupu jsem chleba již na kráječi kontrolovala a chleba pro samé díry jim tam nechala a nakrájela další. A jejich sortiment zeleniny, ovoce a jejich slevy v „akcích“ v podobě nahnilých banánů, mandarinek nebo maličkatých brambor? Ty slevy jsou směšné. Do lahůdkového pultu už zajdu jen občas, když mají akci třeba na zavináče. Celkově sleduji akce na internetu. Jen pár specifických výrobků tam kupuji pravidelně. Ale jinak kvalita versus cena = minus 100%

Luxx

ono to až tak moc nejde posuzovat, že ten nebo onen obchod má kvalitnější to a tamto.. záleží to především na manažerech v každém krámě zvlášť !
teď mluvím hlavně o prošlých potravinách, přelepování původních etiket na pultových sýrech, o oschlých pomazánkách na pultech atd.
některý manažer tohle dovolí dát do prodeje a jiný by to samé zboží švihnul do lisu… a například změna manažerů se takto může projevit i na kvalitě obchodu
ale všem jim jde nakonec jen o jedno – tabulky, čísla, prodeje atp.

anonym

Nenakupuji v tomto marketu vůbec.

gecco

Pusinko – který Albert myslíš?
Ohledně masa mám zkušenost přesně opačnou, pokud jde o zeleninu a ovoce – je to jak kdy…
Je fakt, že pečivo tam nekupuju, slevy nevnímám a lahůdkám v SuperHyper se pečlivě vyhýbám…
😉

pusinka50

Myslím Albert v Chodovském centru. Kolikrát tam byly slevy na skoro „zelené maso“, ale i teď vidím někdy, že maso „ve slevě“ není v pořádku, že někde „zelená“. A když je příliš světlé, co myslíš, je naložené do hypermaganu. Takhle má matka nakládala maso, když jí doma příliš zestárlo. Koupila hypermangan a naložila maso přes noc a druhý den vypadalo úžasně.

gecco

Kruciš – já mám na mysli taky Chodov…
😉
Je fakt, že moc nekoukám na slevy a kupuju jen maso ´čerstvé´ – u pultu s obsluhou, na balíčkované ani nekoukám…
No – až tam budu příště, ´zkontroluju´ jim i nože…
😉

pusinka50

já zas koukám na slevy a ty jsou vesměs na balíčkované maso. Takže vždycky dlouho vybírám. Ani příliš světlé, ani tmavé, o nazelenalém ani nemluvím. Ale i u řeznického pultu s kusovým masem si dávám pozor, Albert mi připadá i po četných hygienických průšvihách ve výběru masa nepoučitelný. Taky mi dlouho trvá, než vyberu libovější maso, nemám ráda příliš prorostlé:-)