martinka21

Nakupovali jste už pres stranku quikset.cz?

Dobry den,
Jelikoz jsem si vybrala mobil na teto strance, zajimalo me, zda jste nekdo uz zde nakupoval. Popripade jak jste spokojeny s nakupem a jak vam mobil dosel. U me se jedna o mobil A+.
Dekuji za odpovedi :)

Nejlepší odpověď
ReHu

Souhlasím s Lamalam.
Nic jsem tam nekupovala a protože se mi moc nezdají, ani nebudu.

Další odpovědi
Lamalam

Nenakupovala, ale celý e-shop působí dost amatérsky. Zejména fotka jejich sídla je působivá. Osobně bych si tam nic nekoupila.

ivzez

Martinkou, nenakupuj tam. Ten web je nejen amatérsky, ale podle mne špatně zabezpečený. Obchodní podmínky s největší pravděpodobností odněkud opsali, nevěnovali jim ani tolik pozornosti, aby doplnili potřebné (povinné!!) údaje a odstranili to, co se k nim nevztahuje.

Jednají-li stejným způsobem se zákazníky, potěš je (zákazníky) „pánbůh“…

Nechápavé

Nakupuj z Alzy,CZC,mall..