Lásenka

Nákup vysavače

Sháním vysavač, který bude vydávat co nejméně hluku, ale dobře potáhne, pokud někdo víte o takovém, napište mi značku a typ.
Doplňuji:
Myslela jsem normální vysavač, který bude kvalitní, ale ne za 30tisíc. Centrál ne, jsme na bytě.

Nejlepší odpověď
BEAES

Máme Philips, vysává dobře a ani moc neřve, jen můj u toho řve, že musí vysávat.

Další odpovědi
BENYTA

Doporučuju Vorwerk, nebo Lindhaus.

Miroslavst

Omlouvám se, ale pokud co nejméně hluku, tak nasávat brčkem:D

http://img.hy­perzbozi.cz/hz/zbo­zi/6811/b6f000a­a209d9d42293e44c241da41c­9.jpg

ale jinak by pomohl centrální vysavač, který není v místnosti ale třeba ve sklepě.