Nákup uhlí na topnou sezónu.

Pokud používáte uhlí k topení,využili jste možnost převážení uhlí na nezávislé váze?.Já už několikrát a jen v jednom případě byla skutečná váha stejná jako na dodacím listu.Někteří uhlobaroni vás okradou bez mrknutí oka,pokud nevyužijete svého práva.Metráček sem (320–360 Kč),metráček tam a prodejce má bezpracný zisk,který samozřejmě nezdaní!

Odpovědi
žolik

Tak tohle jsem zrovna nevěděla že to můžu udělat,děkují.žolík

Zdroj: žolík