Meffinka

nákup přes internet

Nevíte náhodou, jestli se může nakupovat zboží přes internet z Kauflandu? v Tescu to totiž už tak mají. děkuju :)
Doplňuji:
No na Tesco jsem přišla nedávno a dost mě to překvapilo. :)

Nejlepší odpověď
bolak

Fakt, tak tesco už to rozjelo jo? :) A že se neozvali. Asi 3 roky jsem jim pravidelně posílal e-mail, že jsou moje nejoblíbenější proejna a kdy už konečně začnou rozjíždět online prodej potravin, aby nezaspali a nepředběhla je konkurence a pokaždé se mi dostávala odpověď, že nic takového se v blízké budoucnosti neplánuje. A už je to tady!

Kaufland zatím asi nic, ale neboj, ono to brzy přijde. Kaufland, globus, hypernovu, penny market, alebert, billu a ostatní hypermarkety jsem totiž také informoval o tom, že jsou moje nejoblíbenější prodejna a aby šli s dobou, takže očekávám že mé naléhání ponese každou chvíli ovoce. Doktor Železný taky prve nechtěl zařadit do vysílání naší, vaší, jeho omerční televize South Park a nakonec mi ještě moch blízat ruce za to jakej to byl kauf. Ale musel jsem mu pochválit brejličky a koupit si psa nováka.

tyna.ryglova

Ahoj, proč se rovnou nepodíváš na internet? Pak to budeš mít zjištěný hned. Já teda jídlo na internetu nekupuji. Bála bych se, že mi nepošlou čerstvou zeleninu atd. Jídlo si raději vyberu v supermarketu. Ostatní věci ale nakupuji přes internet. Vybírám si pro nákup obchody, kde se dají uplatnit slevové kupóny, které si vybírám z https://slevo­vykupon.net/ .