pr123

Mohu nakoupit zboží na splátky jako student, mám pravidelnou brigádu, stačí to?

Mohu nakoupit zboží na splátky jako student, mám pravidelnou brigádu, stačí to? Díky.

Odpovědi
gecco

Co je to „brigáda“??? – pracovní smlouva, DPP, DPČ…???

Obvykle ´splátkové společnosti´ požadují věk nad 18 let a pravidelný příjem.
😉
A – každopádně si ten nákup dobře rozmysli – jestli není lepší počkat, našetřit – a koupit za hotové…
😉

ReHu

To záleží na prodávajícím.

lexx

jaké zboží ? mercedes, jachtu, počítač nebo adidasky ? to je trochu rozdíl ale jde, obchodníci chtějí prodávat, zákazník jako zákazník

verrus

Nestačí, lepší je si vzít půjčku a pak si něco koupit …

Vyzkoušej http://www.ber-pujcku.cz/