MonkeyKing

Nakreslím cokoliv. Jak to uplatnit?

Nakreslím cokoliv, kdykoliv pro kohokoliv za několik málo korun. Jak to uplatnit?
Doplňuji:
Mám stránku, všechno – stejnak nikdo nic nechce – koupit ani objednat

Nejlepší odpověď
Agneta

No vidíš, už bys měl zakázku, ale protože jsi moc chytrý a máš zavřený profil, tak jsem to dala jinému…:DDDDD
Umět malovat – jak vidíš – nestačí na to aby ses etabloval. Jak se chceš uplatnit, když
nejsi k zastižení?:DDD

Další odpovědi
anonym

Co zkusit nějaký časopis,uplatnit se třeba do komixů a podobně.

iceT

Možná je to hloupost,ale když umíš nakreslit cokoliv,co takhle zkusit stát se tatérem?U toho je potřeba umět kreslit…

anonym

Nechci ti brát naději, ale když takových lidí je fakt hodně a ten svůj profil tady si otevři, to se pak fakt nediv. Zkus si udělat blog, kdybys nebyl zapikanej, taky bych ti něco tajnýho poslala 🙂

Drap

Hledat a nabízet. Takových lidí jako ty je celá řada a neni zájem o jejich díla. Jedině snad zkusit kreslit na nějakém hodně frekventovaném místě a výtvory nabízet turistům. Spousta lidí dnes má problém sehnat peníze na základní životní potřeby. Nelze se potom divit, že umění jde stranou.

anonym

hoď odkaz

marci1

Zkus ještě vytrvat, ale bohužel kde není poptávka, není prodej. Dnes je opravdu těžké uspět a prodat. 🙂

gecco

Nakresli moji přítelku… Zaplatím, myslím, že ´slušně´…
Ale jestli jí o nebude slušet, vážím cca metrák a su popudlivý…
;-DDD
___
Páááánaboha – nejdříve si musíš najít ´cílovou´ skupinu. Pak ´rozumnou´ marži.
Pak budeš – možná, vydělávat.

Fyzik

mám v hlavě obraz, který bych moc chtěl, aby vznikl, leč neumím malovat, je v tom trochu impresionismus a je to akryl na plátně. Kdyžtak napiš.