BEAES

Nakoupili jste někdy něco ze Slevomatu? Byli jste spokojeni?

Co to bylo? A vyplatí se takové nákupy?

Odpovědi
Andreas

Pokud na to máte tak rozhodně. Nakoupili jsme už několikrát. Většinou se jednalo o nabídky restaurací.

Normálně bychom tam nešli, ale když to bylo levnější, tak jsme si to koupili. Se Slevomatem jinak maximální spokojenost, rychlé jednání, dobré stránky, super.

Kupovali jsme vouchery i od jiných provozovatelů, a také spokojenost.

lorja

Já jsem si koupila vouser do pizzerie v Praze.Teprve tam pojedu a tak jsem zvědavá,jak mi bude chutnat.