Nakoupili jste někdo v Okay na splátky?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda tu někdo nemáte zkušenosti s nákupem na splátky u Okay? Známá si u nich takto pořizovala celou kuchyni a říkala, že mají přijatelné podmínky. Dívala jsem se i na stránky, kde jich mají několik druhů: http://www.okay.cz/…. Jaký je tedy rozdíl mezi službami „procento“ a „desetina“? Potřebuji koupit mamince myčku. Děkuji za rady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Shodou okolností se mne nedávno známá ptala na něco podobného, výsledek:
1.Okay je drahé (tehdy se dalo totéž na netu koupit o cca 20 % levněji)
2. splátky jsou drahé (mnohde koupíš bez navýšení, to Okay - resp. Cetelem, tehdy vycházelo cca na cca 15 % p.a.)
Tedy je, podle mne, nákup na splátky v tomto obchodě velmi ´drahej špás´...
;-)
3. podavači v Okay jsou silně orientováni na ´výsledek´ - vezmi si sebou (případně) na nákup někoho, kdo ti pomůže ´nátlaku´ odolávat (ať nenakupuješ v ´tísni´)
;-)
Shrnuto - vřele nedoporučuju...
;-))

Další odpovědi:

Stříbrný

Jo, vzal jsem nedávno na splátky pračku, ale nenech si vnutit Essox. To jsou vydřiduši.

Zlatý

Ne, ale jen z toho důvodu, že nemám ráda nákup na splátky, i když chápu, že někdo to takto řeší. :-))

Zlatý

Okay je drahé. Když vidím jejich letáky se "obřími" slevami jako akční ceny, mají jinde stejné zboží levnější a bez akce.
Pokud na splátky, zkus se podívat, jak vychází Cofidis.

Bronzový

O splátky nejde,ty jsou v pohodě,buď se přeplatí jedna splátka,nebo je akce bez navýšení,ale to je všude podobné,protože to nedávají oni,ale nějaká banka.Ale jde tady o to,co říkají i ostatní,že cokoli si tam vyberete,tak mají jinde nejméně o 2000,-kč levnější,např.Elektro Word nebo Datart.Tak si to raději vemte na splátky tam,

Diskuze k otázce

annapav

Marci1: bohužel se pokazila stará a ta myčka je opravdu potřeba. Jinak to také není můj styl.
Gecco: Děkuji za konstruktivní odpověď :)
Terry: a zrovna nedávno jsem narazila na článek o těchto slevách, kde Okay právě vyšlo nejlépe. Jde o srovnání e-shopů. http://channelworld.cz/…

Zlatý

terry

Důvodů může být víc. Např. omezení slev na dobu před vánoci.
Také v první tabulce je na 9.místě z 10.
Tabulky se týkají předvánočních slev, když kupuju dražší věc na používání delší dobu, nelituju času a projdu před nákupem všechny obchody s požadovaným sortimentem v okolí a porovnám.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.