annapav

Nakoupili jste někdo v Okay na splátky?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda tu někdo nemáte zkušenosti s nákupem na splátky u Okay? Známá si u nich takto pořizovala celou kuchyni a říkala, že mají přijatelné podmínky. Dívala jsem se i na stránky, kde jich mají několik druhů: http://www.okay.cz/…kovy-prodej/. Jaký je tedy rozdíl mezi službami „procento“ a „desetina“? Potřebuji koupit mamince myčku. Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
gecco

Shodou okolností se mne nedávno známá ptala na něco podobného, výsledek:
1.Okay je drahé (tehdy se dalo totéž na netu koupit o cca 20 % levněji)
2. splátky jsou drahé (mnohde koupíš bez navýšení, to Okay – resp. Cetelem, tehdy vycházelo cca na cca 15 % p.a.)
Tedy je, podle mne, nákup na splátky v tomto obchodě velmi ´drahej špás´…
😉
3. podavači v Okay jsou silně orientováni na ´výsledek´ – vezmi si sebou (případně) na nákup někoho, kdo ti pomůže ´nátlaku´ odolávat (ať nenakupuješ v ´tísni´)
😉
Shrnuto – vřele nedoporučuju…
😉

Další odpovědi
Kepler

Jo, vzal jsem nedávno na splátky pračku, ale nenech si vnutit Essox. To jsou vydřiduši.

marci1

Ne, ale jen z toho důvodu, že nemám ráda nákup na splátky, i když chápu, že někdo to takto řeší. 🙂

terry

Okay je drahé. Když vidím jejich letáky se „obřími“ slevami jako akční ceny, mají jinde stejné zboží levnější a bez akce.
Pokud na splátky, zkus se podívat, jak vychází Cofidis.

alexandra

O splátky nejde,ty jsou v pohodě,buď se přeplatí jedna splátka,nebo je akce bez navýšení,ale to je všude podobné,protože to nedávají oni,ale nějaká banka.Ale jde tady o to,co říkají i ostatní,že cokoli si tam vyberete,tak mají jinde nejméně o 2000,–kč levnější,např­.Elektro Word nebo Datart.Tak si to raději vemte na splátky tam,

Petrovskalui

Nakupovala jsem na splátky i normálně za hotové. Několikrát jsem objednávala přes eshop a vždy mi vše přišlo během pár dnů. Já nemohu na obchod říct nic špatného.

Vercule

Hele, my máme stejnou zkušenost… Nakupovali jsme tak i tak… Jako pokud jde o splátky, tak s tím shop nemá nic společného, je to prostě nějaká banka většinou. Ale jak říkám, my byli spokojeni tak i tak.

Kajolka

Taky mám s okay jen pozitivní zkušenost, ale je pravda, že na splátky jsem nenakupovala…

annapav

Marci1: bohužel se pokazila stará a ta myčka je opravdu potřeba. Jinak to také není můj styl.
Gecco: Děkuji za konstruktivní odpověď :)
Terry: a zrovna nedávno jsem narazila na článek o těchto slevách, kde Okay právě vyšlo nejlépe. Jde o srovnání e-shopů. http://channel­world.cz/analy­zy/e-shopy-po-vanocich-zlevnovaly-je-malou-cast-sortimentu-karsa-technologies-15264

terry

Důvodů může být víc. Např. omezení slev na dobu před vánoci.
Také v první tabulce je na 9.místě z 10.
Tabulky se týkají předvánočních slev, když kupuju dražší věc na používání delší dobu, nelituju času a projdu před nákupem všechny obchody s požadovaným sortimentem v okolí a porovnám.