Radovan M

Naklápění světlometů – změna polarity

Chci se zeptat zda někdo víte jak se mění polarita a naklápění světlometů v předních světlometech. Má 3 vývody, po „náhodném“ zkoušení se mi na autě světlo sklápí pouze dolů, po prohození polů nahoru nejede. Označení naklápění je 93AG 13K 198AA. Nastavování jsem měl původně manuální, ale koupil jsem jiná světla a ty mají el. nastavování. Předem díky za info ;)

Odpovědi
Hlada

Nevím, co je to za modul a nechce se mi to hledat, tak jen obecně.
Polaritu motorku mění operační zesilovač. Na vstup se přivádí regulované napětí z potenciometru na palubní desce, zbylé dva vývody jsou napájení.

mosoj

Hlada: A stupeň naklonění je limitován čím ? – velikostí napěští ? Docela jsi mně rozšířil obzor.