JájsemRaibek

Nákladní tříkolka

Dá se u nás sehnat taková nákladní tříkolka? Kolik asi tak stojí a jaká skupina ŘP je potřeba? Stačí B?
http://www.flat4­.org/galerie/al­bums/userpics/10008/800px-Pan-car_3w.jpg

Odpovědi
honza19hk

rikšy a jiné podobné nákla´dáky seženeš nebo ji dovézt ze zahraničí,co se týče řidičáku tak to nevím,nemám to nastudované zas tak do podrobna,ale bu´d by ti stačil na motorku nebo B na osobák do 3.5tuny.Se sk. B můžeš přece řídit krom osobáku i nákla´dák do 3.5tuny,takže je asi jedno jestli to má 3 kola nebo 4 kola popř 6.

knedlik123

existuji italske trikolky piaggio bud s mopedovym 50 ccm motorem, nebo silnejsim s kabinkou pro dve osoby a volantem