Katrous

Nake lehke pisnicky na el.kytaru

Dobry den neznate nake dobre video kde se naucim nakej kousek nejlehci pisnicky na svete?Děkuji za odpoved

Nejlepší odpověď
vagra

Moc vám sice nepomůžu, protože si myslím, že každá skladba nebo písnička, pokud se má zahrát dobře, potřebuje důkladně nacvičit.
Je velice těžké odpovědět, pokud neznám jak dalece ovládáte hru na kytaru.Podle otázky asi vůbec.
Pro inspiraci, přikládám odkaz na roztomilý klip s malým rockerem.
Jde samozřejmě o zajímavě upravené video.....:-D

http://www.bles­k.cz/clanek/vi­deo-srandicky/154434/vi­deo-mimino-vali-na-kytaru-a-ukazuje-rockove-rohy.html